تراکت لایه باز مبلمان و فروش مبل بنفش رنگ

تراکت لایه باز مبلمان و فروش مبل بنفش رنگ
تراکت لایه باز مبلمان و فروش مبل بنفش رنگ

نمونه طرح تراکت لایه باز مبلمان و فروش مبل با رنگبندی بنفش طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت عالی دارد و زمینه آن خاکستری رنگ است.

تراکت مبلمان و مبل فروشی برای گالری مبل ها و مبل فروشی ها کاربرد دارد. طراحی نمونه تراکت های مبل فروشی توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها انجام میشود. طراحان میتوانند برای افزایش کیفیت کار خود از انواع طرح های تراکت مبلمان و گالری مبل فروشی لایه باز psd موجود در اینترنت استفاده کنند. لایه باز بودن طرح های آماده تراکت تبلیغاتی مبلمان و پوستر مبل فروشی باعث میشود طراح بتواند متن، عکس و اجزای طراحی درون طرح را برای مشتری تغییر دهد.

اول گرافیک بعنوان مرجع دانلود فایل های گرافیکی دارای چندین نمونه طرح تبلیغاتی پوستر و تراکت مبل فروشی و گالری مبلمان میباشد. این نمونه طرح ها با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی ۳۰۰dpi و لایه های مرتب و گروهبندی شده طراحی شده اند. فونت های استفاده شده در طرح تراکت یا پوستر مبلمان درون فایل دانلودی آن موجود است. انواع دیگر نمونه طرح لایه باز پوستر و تراکت مبلمان از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی های سایت قابل دانلود و استفاده برای طراحان است.

سایز این طرح از استاندارد سری A پیروی میکند و طراحان میتوانند آن را بعنوان تراکت A5 و A4 مبلمان و مبل فروشی یا پوستر A3 فروشگاه مبل برای مشتریان خود چاپ کنند.