تراکت تعمیرات مبل لایه باز و فروشگاه مبلمان سلطنتی

تراکت تعمیرات مبل لایه باز و فروشگاه مبلمان سلطنتی
تراکت تعمیرات مبل لایه باز و فروشگاه مبلمان سلطنتی

طرح لایه باز تراکت تعمیرات مبل بصورت لایه باز در برنامه فتوشاپ طراحی شده است. این تراکت دارای عکس سه مبل سلطنتی میباشد. اطلاعات تماس و متن این تراکت در قسمت پایینی آن درج شده است.

تراکت تعمیرات مبل و مبلمان برای معرفی کارگاه های بازسازی و تعمیر مبل کاربرد دارد. چاپ و طراحی تراکت و پوستر تعمیرات مبل توسط کانون های تبلیغاتی و طراحان گرافیک انجام میشود. طراحان گرافیک همچنین میتوانند از نمونه طرح های تراکت تعمیر مبل و مبلمان PSD موجود در اینترنت استفاده کنند. طرح های پوستر و تراکت آماده موجود در اینترنت قابلیت تغییر متن، اجزای طراحی و عکس استفاده شده درونشان وجود دارند و اصتلاحا به آنها تراکت و پوستر تعمیرات مبل لایه باز با فرمت psd گفته میشود.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح لایه باز پوستر و تراکت تعمیرات مبل و مبلمان برای دانلود موجود میباشد. دانلود و استفاده از این تراکت ها باعث صرفه جویی در زمان طراحی و افزایش کیفیت پروژه تبلیغاتی میشود. پوستر و تراکت های تعمیرات و تعمیر مبلمان موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، استفاده از اجزای طراحی مرتبط و اصول طراحی آماده سازی شده است. سایز این تراکت ها از استاندارد سری A پیروی میکند و امکان چاپ آنها با سایزهای تراکت A5، A4 و پوستر A3 وجود دارد. فونت های استفاده شده در طراحی این تراکت ها درون فایل دانلودی آن موجود است.

انواع دیگر نمونه طرح تراکت و پوستر تعمیرات مبل و مبل فروشی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند. با کمی تغییر میتوان از این طرح ها بعنوان پوستر و تراکت مبل فروشی و فروشگاه مبلمان نیز استفاده نمود.