لوگو لایه باز وکتور یکی از منابع ضروری طراحی در انواع طرح های لایه باز می باشد. در این صفحه دسترسی لوگوهای لایه باز بر اساس موضوع و کاربرد آنها امکان پذیر می باشد. در صورتی که قصد طراحی درباره موضوعات آرایشی را دارید بر روی لوگو آرایشی بهداشتی کلیک کنید، اگر قصد طراحی درباره موضوعات مربوط به املاک و ساختمان را دارید روی لوگو املاک و ساختمان کلیک کنید. به همین ترتیب برای دسترسی به موضوعات مختلف لوگو میتوانید بر روی لوگو پوشاک و اکسسوری ، لوگو خوراکی و رستوران ، لوگو دکوراسیون و لوازم منزل ، لوگو پزشکی و لوگو مشاغل پرکاربرد کلیک کنید.

لوگو آرایشگاه و زیبایی

 

لوگو املاک و ساختمان

لوگو پوشاک و اکسسوری

لوگو دکوراسیون و لوازم منزل

لوگو پزشکی

لوگو مشاغل پرکاربرد

لوگو لایه باز وکتور از ضروریات مورد استفاده هر گرافیست و کانون تبلیغاتی است. در ادامه بطور کامل درباره لوگو نحوه طراحی آن و چگونگی طراحی سریع و ارزان لوگو صحبت میشود. لطفا برای آشنایی بیشتر با لوگوهای برداری تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

لوگو

لوگو یا نماد یک نشان گرافیکی است که معمولا از ترکیب متن و گرافیک یا نمادی خالی تشکیل میشود. امروزه لوگوها برای متمایز کردن شرکت ها و کسب و کارها ضروری میباشند. مشتریان و بازدیدکنندگان با مشاهده لوگو به ماهیت کسب و کار یا خدماتی که ارائه میدهد پی میبرند. یک لوگوی استاندارد دارای فایل برداری است. فایل های برداری قابلیت افزایش اندازه بدون محدودیت را دارند و کیفیتشان افت نمیکند. طراحی لوگو توسط گرافیست های مسلط به برنامه های ویرایش فایل برداری مانند ایلستریتور و کورل انجام میشود.

طراحی لوگو

طراحی لوگو در برنامه های ویرایش فایل های برداری انجام میشود. تفاوت فایل های برداری(وکتور) و فایل های معمولی در قابلیت افزایش سایز بدون افت کیفیت آنهاست. برای مثال یک عکس ساده را تا حدی که کیفیت داشته باشد میتوان بزرگنمایی نمود. فایل های برداری اما چون با فرمول های ریاضی طراحی شده است قابلیت بزرگنمایی تا بینهایت را دارند. یک فایل برداری لوگوی پیتزا میتواند برای پیج اینستاگرام پیتزا فروشی استفاده شود یا بدون افت کیفیت برای بنر شهری یک فست فود مورد استفاده قرار گیرد.

معمولا لوگوهای وکتور فرمت eps دارند. از دیگر مزایای فایل های eps میتوان به حجم بسیار پایین آنها اشاره کرد. اکثر لوگوهای برداری نهایتا ۱ مگابایت حجم دارند. طراحی لوگو میتواند بصورت عادی تشکیل شده از یک وکتور و متن زیر آن باشد. این لوگوها انحصاری به همراه ندارد و معمولا نرخ طراحی آنها در کانون ها حداقل ۵۰۰هزارتومان است. همچنین لوگو میتواند با توجه به اهداف کسب و کار یا سازمان بصورت تخصصی طراحی شود. مراحل خاص ایده پردازی، اتودینگ، انتخاب رنگ بر اساس سبک کسب و کار یا اهداف و غیره در لوگوتایپ های حرفه ای رعایت میشود و طراحی آنها حدود ۱۵میلیون تومان است(که توسط کانون های حرفه ای تبلیغاتی انجام میشود). انحصار لوگوتایپ ها برای کسب و کارها محفوظ میباشد.

لوگو رسمی

لوگوهای رسمی به لوگوهایی گفته میشود که هم اکنون توسط شرکت های خاصی استفاده میشود. برای مثال لوگوهای بیمه لوگوهای شرکت های بیمه هستند که طراحان برای طراحی فایل های تبلیغاتی چاپی به آنها نیاز دارند. در اول گرافیک لوگوهای رسمی مورد نیاز برای طراحی های این چنینی برای دانلود موجود است. لوگوی بیمه، لوگوی تیم های فوتبال، لوگوی شبکه های تلویزیونی و دیگر لوگوهای مورد نیاز برای طراحی در سایت اول گرافیک با کیفیت عالی موجود میباشند.

لوگو مشاغل

لوگو مشاغل معمولا از یک نماد اصلی یا یک شی اصلی که در کسب و کار هدف مورد توجه است تشکیل شده. برای مثال لوگوی خیاطی میتواند از چرخ خیاطی، دوک یا نخ تشکیل شده باشد. لوگوهای مشاغل شغل های مختلف به همین گونه طراحی میشود. معمولا نام کسب و کار یا برند نیز زیر آنها نوشته میشود. نمونه لوگوهای وکتور مشاغل در سایت اول گرافیک به تعداد بسیار بالا و با تنوع زیاد وجود دارد. در همین صفحه اصلی ترین لوگوهای مشاغل قابل مشاهده، دسترسی و دانلود هستند. پس از دانلود لوگو میتوانید آنهارا در برنامه های ویرایش وکتور تغییر دهید و برای کسب و کار مشتریان استفاده نمایید.

دانلود لوگو

دانلود لوگو وکتور روشی بسیار آسان تر و ارزان تر به جای طراحی آن است. طراحی لوگو بدلیل مراحل زمانبر تبدیل فایل تصویری به برداری بصرفه نمیباشد. در عوض طراحان میتوانند از سایت اول گرافیک به راحتی فایل لوگوی کسب و کار مورد نظر مشتری را دانلود کنند و با تغییر متن و اضافه کردن نام برند آن را در پروژه های تبلیغاتی خود استفاده کنند.

طراحی لوگو ارزان

با استفاده از لوگوهای سایت اول گرافیک طراحی لوگو برای طراحان گرافیک و کانون های تبلیغاتی بسیار بصرفه تر خواهد بود. استفاده از لوگوهای وکتور آماده اول گرافیک باعث میشود طراحان زمان کمتری برای طراحی صرف کنند و سفارشات بیشتری را تکمیل کنند. از طرفی گرافیست های شاغل در کانون ها با دانلود نمونه لوگوهای اول گرافیک زمان آزاد بیشتری برای رسیدگی به دیگر سفارشات دارا خواهند بود.

اول گرافیک مرجع لوگوهای وکتور

سایت اول گرافیک سایتی برای دانلود منابع گرافیکی مورد نیاز طراحان است. طراحان میتوانند از سایت اول گرافیک به دو صورت لوگوهای مورد نیازشان را دانلود و استفاده کنند. روش اول دانلود بصورت تکی میباشد. هزینه دانلود یک فایل لوگوی حرفه ای کسب و کار بصورت برداری ۳۰ هزارتومان است. با تغییر فایل لوگو و نام برند در برنامه ایلاستریتور میتوان آن را برای کسب و کار خود یا مشتریان استفاده نمود.  معمولا هزینه طراحی و ویرایش لوگوی کسب و کارها در صورتی که لوگوتایپ حرفه ای نباشد حدود ۵۰۰هزارتومان است. با خرید تکی لوگو از سایت اول گرافیک میتوان تا چندین برابر در هزینه های طراحی لوگو صرفه جویی کرد. اما راه دیگری برای دانلود لوگو و دیگر منابع گرافیکی وجود دارد که به مراتب ارزان تر از خرید تکی است!

خرید اشتراکی راه دیگری است که برای طراحان و کانون های تبلیغاتی بسیار بصرفه است. با خرید اشتراک که از ۱۲۵ هزارتومان شروع میشود طراحان میتوانند به مدت ۳۰ روز روزانه ۱۱ طرح دانلود کنند. دانلود فایل های گرافیکی فقط به لوگو محدود نمیشود و بعد از خرید اشتراک امکان دانلود رایگان لوگو و موارد دیگر که در زیر ذکر میشود را دارا میباشید.

لوگوی مشاغل و لوگوهای رسمی

عکس با کیفیت بالا برای طراحی

بنرهای لایه باز تبلیغاتی و مناسبتی

کارت ویزیت های لایه باز PSD

تراکت های لایه باز قابل ویرایش

و دیگر موارد که هزینه دانلود هریک از آنها در صورت خرید اشتراک به کمتر از ۴۰۰ تومان میرسد. برای خرید اشتراک درصورتی که قبلا در سایت اول گرفیک حساب ایجاد کرده اید از قسمت بالای سایت روی ورود کلیک کنید و درغیر اینصورت از قسمت ثبت نام نام نویسی کنید. پس از ورود به سایت از قسمت بالای سایت روی اشتراک ویژه کلیک کرده و پلن مورد نیازتان را خریداری نمایید.