تراکت سیاه و سفید سالن کاشت ناخن و ناخن کاری

تراکت سیاه و سفید سالن کاشت ناخن و ناخن کاری
تراکت سیاه و سفید سالن کاشت ناخن و ناخن کاری

طرح لایه باز تراکت سالن کاشت ناخن بصورت سیاه و سفید در برنامه فتوشاپ طراحی شده و برای تبلیغات و معرفی مراکز تخصصی ناخن کاری استفاده میشود. این نمونه طرح تراکت ریسو کاشت ناخن را میتوان بصورت A4 یا A5 چاپ و استفاده نمود.

تراکت ریسو کاشت ناخن و خدمات ناخن کاری برای تبلیغات ارزان قیمت سالن های خدمات ناخن و ناخن کاران استفاده میشود. طراحی نمونه تراکت های سیاه و سفید یا ریسو کاشت ناخن توسط طراحان گرافیک و کانون های تبلیغاتی انجام میشود. طراحان گرافیک میتوانند نمونه فایل های تراکت ناخن کاری و کاشت ناخن لایه باز را از اینترنت با فرمت Psd دانلود و برای افزایش کیفیت پروژه های تبلیغاتی خود از آنها استفاده نمایند. لایه باز بودن طرح های تراکت کاشت ناخن باعث میشود طراح بتواند متن، عکس و اجزای طراحی درون آن را طبق میل و سفارش مشتری ویرایش کند و سپس اقدام به چاپ آن نماید.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح تراکت ناخن کاری برای دانلود و استفاده کاربران موجود میباشد. طراحی این تراکت ها با رعایت اصول، خطوط برش، سایز استاندارد و لایه های مرتب و گروهبندی شده توسط طراحان حرفه ای انجام شده. انواع دیگر نمونه طرح تراکت ریسو(سیاه و سفید) یا رنگی کاشت ناخن و خدمات ناخن کاری مانند مانیکور، پدیکور و لاک زدن از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند.