طرح تراکت کاشت ناخن صورتی با عکس لاک های زیبا

طرح تراکت کاشت ناخن صورتی با عکس لاک های زیبا
طرح تراکت کاشت ناخن صورتی با عکس لاک های زیبا

نمونه طرح تراکت کاشت ناخن صورتی با استفاده از عکس لاک های زیبا طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت عالی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی است.

تراکت کاشت ناخن و خدمات ناخن کاری یکی از روشهای تبلیغاتی برای معرفی و تبلیغ سالن های کاشت ناخن میباشد. طراحی طرح پوستر و تراکت کاشت ناخن و ناخن کاری توسط طراحان گرافیک و کانون های تبلیغاتی انجام میشود. همچنین طراحان میتوانند از انواع تراکت کاشت ناخن لایه باز psd موجود در اینترنت برای تسریع روند طراحی استفاده کنند. اصتلاح لایه باز به معنی قابل ویرایش بودن این تراکت ها در برنامه فتوشاپ است و طراح میتواند بعد از دانلود اقدام به تغییر متن، عکس و اجزای طراحی پوستر و تراکت های کاشت ناخن نماید.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح تراکت کاشت ناخن و پوستر ناخن کاری برای دانلود و استفاده طراحان گرافیک موجود میباشد. در تراکت ها و پوسترهای خدمات ناخن کاری و خدمات کاشت ناخن موجود در سایت اول گرافیک اصول طراحی، خطوط برش، استفاده از مدرنگی مخصوص چاپ cmyk و لایه های مرتب رعایت شده است. سایز تراکت های کاشت ناخن و سالن خدمات ناخن کاری اول گرافیک از استاندارد سری A پیروی میکند و شما میتوانید آنهارا در سایزهای مختلف A5، A4 و A3 چاپ و استفاده نمایید.

انواع دیگر نمونه طرح های لایه باز پوستر و تراکت کاشت ناخن و ناخن کاری بصورت رنگی و ریسو(سیاه و سفید) از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دانلود و استفاده است. این طرح ها برای انواع مرکز کاشت ناخن و خدمات ناخن کاری مانند پدیکور، مانیکور، کاشت ناخن و طراحی ناخن قابل استفاده است.