طرح پوستر و تراکت مصالح فروشی ساختمان با عکس بلوک

طرح پوستر و تراکت مصالح فروشی ساختمان با عکس بلوک
طرح پوستر و تراکت مصالح فروشی ساختمان با عکس بلوک

نمونه طرح تبلیغاتی لایه باز پوستر و تراکت مصالح فروشی ساختمان با استفاده از عکس بلوک طراحی شده است. این طرج لایه باز کیفیت عالی و رنگبندی زمینه آبی رنگ دارد.

تراکت شرکت ساختمانی و ساخت و ساز برای تبلیغات شرکت های پیمانکاری و ساخت و ساز ساختمان استفاده میشود. طراحی تراکت شرکت ساختمانی و معماری توسط کانون های تبلیغاتی و گرافست های مسلط به برنامه فتوشاپ انجام میشود. در تراکت و پوسترهای شرکت ساختمانی و ساخت و ساز از تصاویر ساختمان های نیمه کاره، مهندسان معماری ساختمان، مصالح ساختمانی و دیگر موارد مرتبط استفاده میشود. طراحان همچنین میتوانند به جای ساخت تراکت در برنامه فتوشاپ از ابتدا، فایل های تراکت لایه باز تراکت و پوستر شرکت ساختمانی استفاده کنند.

طرح تراکت شرکت ساختمانی و پیامکاری ساختمان لایه باز به فایل از پیش آماده شده پوستر و تراکت شرکت ساختمانی گفته میشود که در فتوشاپ طراحی شده باشد. فایل های طراحی شده در برنامه فتوشاپ فرمت psd دارند و امکان ویرایش مجدد آنها وجود دارد. طرح های تراکت و پوستر سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی و مد رنگی cmyk آماده سازی شده است. انواع دیگر نمونه طرح های تراکت و پوستر قابل ویرایش شرکت و پیمانکاری ساختمان از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند.

امکان چاپ و استفاده از این طرح با سایزهای A5، A4 و A3 وجود دارد.