طرح تراکت عطر و ادکلن فروشی با عکس عطر طلایی

طرح تراکت عطر و ادکلن فروشی با عکس عطر طلایی
طرح تراکت عطر و ادکلن فروشی با عکس عطر طلایی

طرح تراکت عطر و ادکلن فروشی با استفاده از عکس عطر طلایی رنگ لاکچری طراحی شده است. زمینه این تراکت و پوستر بنفش است و کیفیت عالی دارد.

تراکت عطر فروشی و ادکلن فروشی یکی از راه های تبلیغاتی برای معرفی و تبلیغات مغازه های عطر و ادکلن میباشد. طراحی تراکت عطر و ادکلن توسط گرافیست ها و کانون های تبلیغاتی طبق میل مشتری انجام میشود. طراحان گرافیک میتوانند جهت تسریع روند پروژه تبلیغاتی خود از فایل های آماده و قابل ویرایش تراکت و پوستر عطر و ادکلن psd موجود در اینترنت استفاده نمایند.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح تراکت تبلیغاتی عطر فروشی و فروشگاه ادکلن برای دانلود موجود میباشد. نمونه طرح های لایه باز تراکت و پوستر عطر و ادکلن موجود در سایت اول گرافیک بطوری آماده سازی شده است که امکان تغییر اجزای طراحی، عکس و متن آنها بعد از دانلود طبق میل مشتری وجود دارد. تراکت و پوسترهای ادکلن فروشی سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، مد رنگی cmyk و لایه بندی مرتب طراحی شده است. سایز تراکت های لایه باز psd عطر و ادکلن موجود در سایت اول گرافیک از استاندارد سری A پیروی میکند و میتوان آن را بعنوان تراکت A5، A4 یا پوستر عطر ادکلن A3 چاپ و استفاده نمود.

انواع دیگر نمونه طرح های پوستر و تراکت عطر و ادکلن فروشی رنگی و ریسو(سیاه و سفید) از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دانلود و استفاده میباشد.