طرح فاکتور لایه باز لوازم یدکی ماشین psd

طرح فاکتور لایه باز لوازم یدکی ماشین psd
طرح فاکتور لایه باز لوازم یدکی ماشین psd

طرح فاکتور لایه باز لوازم یدکی ماشین با فرمت psd طراحی شده است. این نمونه طرح افقی رنگبندی زرد و مشکی دارد و پس از ویرایش در برنامه فتوشاپ قابلیت چاپ را دارد.

فاکتور لوازم یدکی خودرو برای فروشگاه های قطعات ماشین کاربرد دارد. در طراحی فاکتور لوازم یدکی اتومبیل از عکس خودرو و انواع لوازم یدکی آن استفاده میشود. طراحان برای استفاده و ویرایش این فاکتورها باید به برنامه فتوشاپ کامپیوتر مسلط باشند. یکی از روشهای طراحی سریع این نمونه فاکتورها استفاده از فایل های لایه بازشان است. فایل فاکتور لوازم یدکی خودرو لایه باز به نمونه طرح نیمه آماده فاکتور گفته میشود که قابلیت ویرایش و شخصی سازی پس از دانلود را دارا میباشد.

سایت اول گرافیک بعنوان منبع دانلود فایل های گرافیکی دارای چندین نمونه فاکتور فروش لوازم یدکی اتومبیل میباشد. طراحان میتوانند هر کدام از این فاکتورها از جمله طرح های موجود در قسمت محصولات مشابه و دسته بندی هارا دانلود و استفاده نمایند. کیفیت این نمونه طرح ها ۳۰۰dpi است و با مد رنگی مخصوص چاپ cmyk آماده سازی شده اند. نامگذاری مرتب لایه ها و رعایت خطوط برش از مزایای دیگر نمونه طرح های سایت اول گرافیک میباشند.