تراکت کاراته با عکس آقای کاراته باز Psd

تراکت کاراته با عکس آقای کاراته باز Psd
تراکت کاراته با عکس آقای کاراته باز Psd

نمونه طرح تراکت کاراته با عکس آقای کاراته باز و فرمت psd‌ طراحی شده است. این نمونه طرح رنگبندی شیپ های مشکی و طلایی دارد و متون مناسبی روی آن نوشته شده.

تراکت باشگاه کاراته و کاراته بازی برای معرفی کلاس های آموزش ورزش کاراته و مربی های کاراته استفاده میشود. تراکت های کاراته در برنامه فتوشاپ طراحی میشود و طراحان برای ساخت این نمونه طرح ها باید علم استفاده از برنامه فتوشاپ و فایل های psd لایه باز کاراته را داشته باشند. طراحان میتوانند به جای طراحی تراکت کاراته از صفر اقدام به دانلود طرح تراکت یا پوستر کاراته لایه باز نمایند تا کارشان سریع تر انجام شود. لایه باز بودن طرح تراکت های کاراته و باشگاه ورزشی باعث میشود طراح طبق سفارش مشتری متن ها و اجزای درون طرح را تغییر دهد و سپس اقدام به چاپ آن نماید.

سایت اول گرافیک سایتی برای دانلود انواع منابع گرافیکی مورد نیاز برای طراحی است. طرح های لایه باز موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول، خطوط برش، کیفیت عالی و فرمت PSD آماده سازی شده اند و تراکت های باشگاه ورزشی کاراته نیز از همین روند پیروی میکنند. فونت های استفاده شده در این طرح درون فایل دانلودی موجود است. انواع دیگر نمونه طرح تراکت ورزشی و کاراته نیز از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند.