تراکت تبلیغاتی کافی نت افقی با عکس کامپیوتر

تراکت تبلیغاتی کافی نت افقی با عکس کامپیوتر
تراکت تبلیغاتی کافی نت افقی با عکس کامپیوتر

طرح تراکت تبلیغاتی کافی نت بصورت افقی آماده سازی شده است و با استفاده از عکس کامپیوتر و داده طراحی شده. این نمونه طرح تراکت یا پوستر دارای مشخصاتی همچون آدرس، تلفن و نام تجاری کافی نت است که در فتوشاپ قبل تغییر هستند.

تراکت کافی نت برای تبلیغات و معرفی کافی نت ها استفاده میشود. طراحی تراکت کافی نت توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها در برنامه فتوشاپ انجام میشود. طراحان میتوانند برای سهولت کار از انواع نمونه طرح تراکت تبلیغاتی کافی نت لایه باز موجود در اینترنت استفاده نمایند. لایه باز بودن تراکت کافی نت باعث میشود طراحان بتوانند متن، عکس و اجزای طراحی درون آن را ویرایش و شخصی سازی کنند و سپس برای مشتری چاپ نمایند.

سایت اول گرافیک سایتی برای دانلود انواع نمونه طرح های لایه باز و منابع طراحی است که طراحان میتوانند فایل آماده تراکت کافی نت را از این سایت دانلود کنند. طراحی تراکت ها و فایل های موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، مد رنگی cmyk، کیفیت عالی و فرمت psd انجام شده است. فونت های موجود در این طرح درون فایل دانلودی موجود است. انواع دیگر نمونه طرح لایه باز تراکت کافی نت از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود است.