طرح تراکت کاشت مو با عکس ریشه مو قدرتمند

طرح تراکت کاشت مو با عکس ریشه مو قدرتمند
طرح تراکت کاشت مو با عکس ریشه مو قدرتمند

نمونه طرح تراکت کاشت مو با استفاده از عکس ریشه مو قدرتمند طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت عالی و فرمت psd دارد همچنین با ۳۰۰dpi دقت قابل چاپ است.

تراکت کلینیک زیبایی برای کلینیک پوست، مرکز لیز موهای زائد، کاشت مو و خدمات زیبایی از این قبیل کاربرد دارد. طراحی تراکت و پوسترهای کلینیک پوست و مو و زیبایی توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها در برنامه فتوشاپ با فرمت psd انجام میشود. طراحان میتوانند برای سهولت کار و افزایش کیفیت سفارشاتشان از انواع تراکت کلینیک و دکتر زیبایی لایه باز که برای خدمات پاکسازی پوست، لیزر مو های زائد و کاشت مو استفاده میشود استفاده کنند. لایه باز بودن طرح تراکت دکتر و پزشک پوست و کلینیک زیبایی باعث میشود طراح بتواند متن، عکس و اجزای طراحی درون تراکت را طبق میل مشتری ویرایش و شخصی سازی کند.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح تراکت و پوستر برای کلینیک زیبایی، خدمات پاکسازی و مراقبت پوست، لیزر و واکس یا شمع موهای زائد و کاشت مو موجود است. این طرح ها با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی و لایه های مرتب و گروهبندی شده آماده سازی شده اند. فونت های استفاده شده در طراحی این تراکت یا پوستر مطب دکتر زیبایی درون فایل دانلودی موجود است. سایز این طرح استاندارد سری A را دارد و طراح میتواند آن را بعنوان تراکت A5 و A4 یا پوستر A3 کلینیک پوست و زیبایی برای مشتری چاپ کند.

انواع دیگر نمونه طرح های تراکت و پوستر کلینیک و دکتر پوست مو زیبایی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دانلود و مشاهده میباشد.