تراکت لایه باز آموزشگاه بازیگری با عکس دوربین فیلمبرداری

تراکت لایه باز آموزشگاه بازیگری با عکس دوربین فیلمبرداری
تراکت لایه باز آموزشگاه بازیگری با عکس دوربین فیلمبرداری

تراکت لایه باز تبلیغاتی آموزشگاه بازیگری با استفاده از عکس دوربین قدیمی فیلمبرداری طراحی شده است. این نمونه طرح زمینه ای چند رنگ متشکل از رنگهای مشکی، نارنحی و طوسی دارد.

تراکت آموزشگاه بازیگری و خوانندگی و پوستر آموزشگاه خوانندگی و بازیگری برای کلاس های خوانندگی یا بازیگری مورد استفاده قرار میگیرد. این نمونه طرح ها دارای عکسی از خوانندگان یا بازیگران میباشند. طراحی تراکت و پوسترهای کلاس یا دوره خوانندگی و بازیگری در برنامه فتوشاپ انجام میشود. فتوشاپ برنامه ای برای طراحی فایل های چاپی تبلیغاتی مانند تراکت و پوستر است. طراحانی که به این برنامه مسلط هستند میتوانند فایل های موجود در سایت اول گرافیک را دانلود، برای مشتریان ویرایش و سپس چاپ نمایند.

اول گرافیک سایتی برای دانلود و استفاده از انواع نمونه طرح ها و منابع مورد نیاز طراحی است. کیفیت طرح های تراکت و پوستر موجود در سایت اول گرافیک عالی است و استاندارد های طراحی در این طرح ها رعایت شده است. مد رنگی cmyk، لایه های مرتب و کیفیت عالی ۳۰۰dpi از جمله این استانداردها است. برخی از طرح های تراکت و پوستر موجود در سایت اول گرافیک با سایز A3 طراحی شده است. این نمونه طرح ها بعد از دانلود قابلیت شخصی سازی و چاپ با سایزهای دیگر مانند A4 و A5 را دارند.

انواع دیگر نمونه طرح تبلیغاتی پوستر و تراکت آموزشگاه بازیگری و خوانندگی لایه باز psd از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند.