طرح تراکت طراحی وب سایت با رنگ سبز

طرح تراکت طراحی وب سایت با رنگ سبز
طرح تراکت طراحی وب سایت با رنگ سبز

نمونه طرح تراکت طراحی سایت با رنگ سبز طراحی شده است. این نمونه طرح برای شرکت های طراحی سایت کاربرد دارد و پس از دانلود قابل چاپ و استفاده است.

تراکت طراحی سایت از روشهای تبلیغاتی برای معرفی آژانس های طراحی وب سایت میباشد. طراحی تراکت های طراحی وب سایت توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها انجام میشود. طراحان میتوانند برای سهولت طراحی از انواع تراکت طراحی سایت آماده و لایه باز استفاده نمایند که فرمت psd دارند. فایل هایی با فرمت psd قابلیت ویرایش در فتوشاپ را دارا میباشند از این جهت طراحان میتوانند متن، عکس و اجزای طراحی درون آن را برای مشتری ویرایش کنند.

سایت اول گرافیک سایتی برای دانلود منابع طراحی است که طراحان میتوانند تراکت های طراحی سایت را از این سایت دانلود کنند. طراحی تراکت های موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی و فرمت psd انجام شده و لایه های این طرح ها با گروهبندی و نام گذاری مناسب آماده شده است. فونت های استفاده شده در این طرح درون فایل دانلودی موجود است. چاپ این طرح با سایز های A3،A4 و A5 امکان پذیر است و بعنوان تراکت و پوستر طراحی سایت یا شرکت طراحی سایت انجام میشود.