بنر لایه باز کارتخوان شهری با رنگبندی سرخ و طلایی

بنر لایه باز کارتخوان شهری با رنگبندی سرخ و طلایی
بنر لایه باز کارتخوان شهری با رنگبندی سرخ و طلایی

بنر لایه باز شهری برای کارتخوان و پشتیبانی دستگاه پوز با استفاده از رنگبندی سرخ و طلایی طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی است.

بنر کارتخوان برای تبلیغات و معرفی شرکت های فروش یا پشتیبانی دستگاه های پوز و کارتخوان مورد استفاده قرار میگیرد. روی این نمونه طرح ها تصاویری از دستگاه های کارتخوان و انواع عابربانک کش لس درج میشود. طراحی بنرها و تابلو های تبلیغاتی دستگاه کارتخوان بدست طراحان ماهر، کانون های تبلیغاتی و گرافیست های حرفه ای انجام میشود. طراحان میتوانند از فایل های آماده طراحی شده توسط سایر گرافیست ها نیز استفاده کنند.

سایت اول گرافیک سایتی برای دانلود و دسترسی به نمونه طرح های بنر و سایر منابع مورد نیاز طراحی تبلیغاتی است. گرافیست ها میتوانند انواع نمونه طرح ها و منابع مورد نیازشان را از این سایت دانلود و در سفارشات خود از آنها بهره ببرند. بنرهای موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، مد رنگی Cmyk مخصوص چاپ، کیفیت عالی، فرمت PSD و تنوع بالا آماده سازی شده اند. انواع دیگر نمونه طرح های بنر و تابلو برای دستگاه کارتخوان از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها در دسترس طراحان میباشند.