تراکت برای لوازم آرایشی با استفاده از عکس خانم و رنگ صورتی

تراکت برای لوازم آرایشی با استفاده از عکس خانم و رنگ صورتی
تراکت برای لوازم آرایشی با استفاده از عکس خانم و رنگ صورتی

نمونه طرح تراکت لوازم آرایشی با استفاده از عکس خانم و رنگبندی صورتی طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است.

تراکت لوازم آرایشی بهداشتی برای تبلیغات یا فروش لوازم آرایشی بهداشتی یا معرفی فروشگاه لوازم ارایشی استفاده میشود. چاپ و طراحی پوستر و تراکت آرایشی و بهداشتی زنانه توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها انجام میشود. طراحان میتوانند از انواع تراکت لوازم آرایشی بهداشتی لایه باز psd که در اینترنت موجود است برای افزایش کیفیت سفارشات تبلیغاتی خود استفاده نمایند. لایه باز بودن طرح های تراکت فروشگاه و مغازه آرایشی بهداشتی باعث میشود طراح بتواند متن، اجزای طراحی و عکس موجود در این طرح را طبق میل مشتری تغییر دهد و شخصی سازی کند.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح لایه باز تراکت لوازم آرایشی و بهداشتی با فرمت psd و لایه باز برای دانلود و استفاده طراحان موجود است. این طرح ها با رعایت اصول طراحی و چاپ، استفاده از مد رنگی cmyk، لایه های مرتب شده و گروهبندی شده آماده سازی شده و کیفیت بالای ۳۰۰dpi دارد. سایز این طرح از استاندارد سری A پیروی میکند و طراح میتواند آنرا بعنوان تراکت A5 یا پوستر A3 و A4 لوازم آرایشی بهداشتی برای مشتری چاپ کند. انواع دیگر نمونه طرح لایه باز تراکت و پوستر آرایشی بهداشتی لایه باز از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند.