تراکت و پوستر بیمه پاسارگاد با عکس مفهومی بیمه بدنه و عمر

تراکت و پوستر بیمه پاسارگاد با عکس مفهومی بیمه بدنه و عمر
تراکت و پوستر بیمه پاسارگاد با عکس مفهومی بیمه بدنه و عمر

نمونه طرح تراکت و پوستر بیمه پاسارگاد با استفاده از طرح مفهومی بیمه بدنه و عمر طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و رنگبندی زرد و آبی در طراحی آن استفاده شده.

تراکت بیمه پاسارگاد برای تبلیغات و معرفی نمایندگی ها و دفتر بیمه پاسارگاد استفاده میشود. طراحی تراکت بیمه پاسارگاد توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست های مسلط به برنامه فتوشاپ انجام میشود. طراحان میتوانند برای تسریع روند طراحی و افزایش تنوع کار خود از نمونه طرح های تراکت بیمه پاسارگاد لایه باز با فرمت PSD استفاده کنند. لایه باز بودن طرح تراکت های بیمه پاسارگاد باعث میشود طراح بتواند طبق سلیقه و سفارش مشتری متن، عکس و اجزای استفاده شده در تراکت یا پوستر بیمه پاسارگاد را ویرایش کند و سپس آن را برای نمایندگی مربوطه چاپ نماید.

اول گرافیک بعنوان مرجع دانلود منابع طراحی تبلیغاتی گرافیکی دارای چندین نمونه طرح تراکت و پوستر بیمه پاسارگاد برای دانلود طراحان است. این نمونه طرح ها با رعایت اصول، خطوط برش، کیفیت عالی، فرمت PSD و لایه های مرتب گروهبندی شده آماده سازی شده. فونت های استفاده شده در این طرح ها درون فایل دانلودی موجود میباشند. انواع دیگر نمونه طرح لایه باز تراکت و پوستر تبلیغاتی بیمه پاسارگاد برای انواع بیمه ها مانند بیمه عمر از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود میباشند.