طرح تراکت و پوستر کابینت سازی و دکوراسیون منزل

طرح تراکت و پوستر کابینت سازی و دکوراسیون منزل
طرح تراکت و پوستر کابینت سازی و دکوراسیون منزل

طرح تراکت و پوستر کابینت سازی و دکوراسیون منزل طراحی لایه باز دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است. این نمونه طرح کیفیت عالی دارد و رنگبندی لاکچری طلایی رنگ نیز دارد.

تراکت کابینت سازی برای تبلیغات نجاری ها و کابینت سازی های آشپزخانه استفاده میشود. طراحی تبلیغاتی تراکت کابینت سازی و دکوراسیون توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست های ماهر مسلط به برنامه فتوشاپ انجام میشود. همچنین برای سهولت امر طراحی و تنوع تعداد نمونه طرح های تراکت طراحان میتوانند از انواع طرح لایه باز تراکت کابینت سازی و دکوراسیون استفاده کنند. لایه باز بودن طرح تراکت کابینت سازی به طراح امکان تغییر متن تبلیغات تراکت کابینت سازی و عکس یا اجزای دیگر آن را میدهد.

سایت اول گرافیک سایتی برای دانلود و استفاده از منابع گرافیکی میباشد که طراحان میتوانند آنهارا دانلود و استفاده کنند. این نمونه طرح با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، مد های رنگی cmyk، لایه های مرتب و نامگذاری شده آماده سازی شده. فونت های استفاده شده در این طرح درون فایل دانلودی موجود است. سایز این نمونه طرح به نحوی است که میتوان آن را بصورت تراکت و پوستر A3، A4 و A5 چاپ و استفاده کرد. انواع دیگر نمونه طرح تبلیغاتی لایه باز تراکت کابینت سازی آشپزخانه و دکوراسیون از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دانلود و استفاده است.