تراکت افقی psd سوپرمارکت و فروشگاه مواد غذایی به رنگ زرد

تراکت افقی psd سوپرمارکت و فروشگاه مواد غذایی به رنگ زرد
تراکت افقی psd سوپرمارکت و فروشگاه مواد غذایی به رنگ زرد

نمونه طرح تراکت افی psd سوپرمارکت و فروشگاه مواد غذایی با استفاده از رنگبندی زرد طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است.

تراکت سوپر مارکت و فروشگاه مواد غذایی برای مغازه های سوپری و فروشگاه های زنجیره ای مورد استفاده قرار میگرد. طراحی تراکت تبلیغاتی فروشگاه مواد غذایی و سوپرمارکت توسط طراحان گرافیک در برنامه فتوشاپ با فرمت psd انجام میشود. طراحان میتوانند از نمونه تراکت های تبلیغاتی مواد غذایی لایه باز و فروشگاه یا سوپر مارکت موجود در اینترنت برای افزایش کیفیت سفارشات خود استفاده کنند. لایه باز بودن تراکت ها و پوستر سوپر مارکت باعث میشود طراحان بتوانند متن، عکس و اجزای طراحی درون این طرح را طبق میل مشتری ویرایش و شخصی سازی کنند.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح لایه باز تراکت و پوستر سوپرمارکت برای دانلود و ویرایش گرافیست ها موجود است. این طرح ها با رعایت اصول چاپ و طراحی، لایه های مرتب و گروه بندی شده، کیفیت عالی و مد رنگی مخصوص چاپ cmyk طراحی شده اند. سایز طرح های تراکت سوپر مارکت از سایزهای سری A میباشد و میتوان آن را بعنوان تراکت A5 یا A4 و پوستر A3 برای مشتری چاپ کرد. انواع دیگر نمونه طرح تراکت فروشگاه مواد غذایی و سوپر مارکت لایه باز از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترس میباشد.

فونت های استفاده شده در طراحی این تراکت درون فایل دانلودی آن موجود میباشد. همچنین این طرح میتواند بعنوان تراکت هایپرمارکت یا فروشگاه های زنجیره ای نیز استفاده شود.