کارت ویزیت کانون تبلیغاتی لایه باز ایستاده به رنگ آبی طوسی

کارت ویزیت کانون تبلیغاتی لایه باز ایستاده به رنگ آبی طوسی
کارت ویزیت کانون تبلیغاتی لایه باز ایستاده به رنگ آبی طوسی

کارت ویزیت لایه باز کانون تبلیغاتی با استفاده از رنگبندی آبی و طوسی طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است. تصویر مردی درحال ایده پردازی تبلیغاتی درحالی که رنگبندی Cmyk در این کارت ویزیت مشاهده میشود روی این طرح درج شده.

کارت ویزیت کانون تبلیغاتی از ابزارهای کارآمد برای معرفی و برندینگ کانون های چاپ و تبلیغات می باشد. روی نمونه طرح های کارت ویزیت کانون تبلیغاتی تصاویری از خدمات ارائه شده و موارد مرتبط با چاپ های مختلف مانند چاپ آفست درج میشود. طراحی این کارت ویزیت ها معمولا بدست طراحان خود کانون چاپ و تبلیغات انجام میشود اما برخی از کانون ها ترجیح می دهند از طرح های اینترنتی آماده نیز استفاده نمایند.

در این صفحه از سایت اول گرافیک طراحان میتوانند از طرح آماده و لایه باز کانون تبلیغاتی استفاده نمایند. اول گرافیک سایتی برای دانلود و استفاده از نمونه طرح های لایه باز و منابع مورد نیاز طراحی میباشد. طرح های موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، مد رنگی Cmyk، لایه های مرتب گروهبندی شده و کیفیت بالا آماده سازی شده اند. انواع دیگر نمونه طرح های PSD کارت ویزیت کانون های تبلیغاتی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها در دسترس طراحان قرار داده شده است. همچنین طرح موجود در این صفحه از قسمت دانلود قابل دسترسی است.