طرح پوستر و تراکت روانشناسی با عکس خانواده شاد

طرح پوستر و تراکت روانشناسی با عکس خانواده شاد
طرح پوستر و تراکت روانشناسی با عکس خانواده شاد

نمونه طرح پوستر و تراکت روانشناسی با استفاده از عکس خانواده شاد و رنگبندی آبی طراحی شده است. این طرح لایه باز PSD کیفیت بالایی دارد و متن مرتبط با مراکز مشاوره و روانشناسی روی آن درج شده.

تراکت مشاوره روانشناسی بعنوان پوستر و تراکت روانشناسی بالینی، خانواده، ازدواج و تحصیلی استفاده میشود. روی این طرح های تراکت و پوستر عکس روانشناسان درحال صحبت با بیماران خود مشاهده میشود. فرمت فایل های طراحی شده موجود در سایت اول گرافیک psd و مخصوص فتوشاپ است. طراحانی که به برنامه فتوشاپ تسلط داشته باشند میتوانند این طرح هارا ویرایش و شخصی سازی کنند.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح و منابع مورد نیاز برای طراحی تبلیغاتی موجود است. پوسترهای موجود در سایت اول گرافیک دارای فرمت psd هستند و سایز A3 هستند. طرح های سایز A3 موجود در سایت اول گرافیک بعد از دانلود و ویرایش قابلیت چاپ با سایزهای کوچکتر بدون افت کیفیت را دارند. این طرح ها میتوانند بصورت تراکت A5 یا پوسترهای دیواری A4 و A3 برای مشتری چاپ شوند. دیگر نمونه طرح های آماده مشاوره و روانشناسی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دانلود و استفاده است.