بنر لایه باز PSD سه در چهار ایزوگام با عکس نصب ایزوگام

بنر لایه باز PSD سه در چهار ایزوگام با عکس نصب ایزوگام
بنر لایه باز PSD سه در چهار ایزوگام با عکس نصب ایزوگام

نمونه طرح بنر سه در چهار ایزوگام با استفاده از سایز ۳ در ۴ طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است.

بنر ایزوگام برای شغل های هم رده مانند عایق حرارتی سقف و قیرگونی نیز استفاده میشود. روی بنرهای ایزوگام تصویر نصاب ایزوگام و رول مشکی ایزوگام درج میشود. طراحی بنر تبلیغاتی ایزوگام در برنامه فتوشاپ انجام میشود. برنامه فتوشاپ برنامه تخصصی گرافیکی است که کار با آن نیاز به مهارت و دانش گرافیک دارد. همچنین طراحان میتوانند از طرح های آماده تابلو بنر ایزوگام استفاده کنند.

در سایت اول گرافیک طراحان میتوانند به نمونه فایل های بنر ایزوگام لایه باز دسترسی داشته باشند. طراحان بعد از دانلود بنرهای آماده ایزوگام که اصتلاحا به آنها لایه باز گفته میشود میتوانند فایل psd این بنرهارا در فتوشاپ ویرایش و چاپ کنند. بنرهای ایزوگام و عایق سقف موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، مد رنگی cmyk، لایه هایی با نام مرتب و کیفیتی عالی آماده سازی شده اند.

برای مشاهده سایزهای دیگر تابلو بنرهای ایزوگام از جمله سایز عریض، استند یا استاده و سه در چهار شهری قسمت محصولات مشابه و دسته بندی هارا بررسی نمایید.