طرح لایه باز PSD کارت ویزیت گل فروشی با رنگبندی صورتی

طرح لایه باز PSD کارت ویزیت گل فروشی با رنگبندی صورتی
طرح لایه باز PSD کارت ویزیت گل فروشی با رنگبندی صورتی

طرح لایه باز PSD کارت ویزیت گل فروشی با استفاده از رنگبندی صورتی طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی است.

کارت ویزیت نهالستان و نهال فروشی برای گلفروشی ها یا برخی مغازه های کشاورزی کاربرد دارد. طراحی نمونه کارت ویزیت های نهال فروشی ، نهالستان و گل فروشی توسط طراحان گرافیک و کانون های تبلیغاتی انجام میشود. گرافیست ها میتوانند برای افزایش کیفیت طرح نهایی تبلیغاتی و تسریع روند آماده سازی سفارش مشتری اقدام به دانلود نمونه طرح های آماده کارت ویزیت نهالستان لایه باز و گلفروشی psd از اینترنت نمایند. لایه باز بودن کارت ویزیت نهال فروشی و گلفروشی به طراحان این امکان را میدهد که بتوانند متن، اجزای طراحی و عکس استفاده شده در کارت ویزیت را در فتوشاپ طبق سلیقه مشتری ویرایش نمایند.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت نهالستان و گلفروشی با فرمت psd و تنوع بالا برای دانلود و استفاده طراحان گرافیک موجود است. این کارت ویزیت ها با استفاده از اجزای گرافیکی با کیفیت، مد رنگی مخصوص چاپ و لایه های مرتب طراحی شده است. فونت های مورد استفاده در این طرح درون فایل دانلودی آن موجود است. مشاهده و دانلود انواع دیگر نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت نهالستان ، نهال فروشی و گلفروشی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها امکانپذیر است.