نمونه طرح کارت ویزیت متخصص تغذیه سبز PSD

نمونه طرح کارت ویزیت متخصص تغذیه سبز PSD
نمونه طرح کارت ویزیت متخصص تغذیه سبز PSD

کارت ویزیت متخصص تغذیه با رنگبندی سبز و فرمت PSD طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی است.

کارت ویزیت متخصصین تغذیه برای تبلیغات و معرفی مطب های متخصصین و پزشک تغذیه مورد استفاده قرار میگیرد. روی این نمونه طرح ها تصاویری با موضوع لاغری و تناسب اندام درج میشود. رنگبندی طرح های کارت ویزیت تغذیه مایل به رنگ های غذاهای سالم میباشد. طراحی کارت ویزیت های متخصصین تغذیه بدست طراحان و گرافیست های ماهر انجام میشود. طراحان برای آماده سازی این کارت ویزیت ها از برنامه فتوشاپ استفاده میکنند. فایل های طراحی شده در برنامه فتوشاپ امکان استفاده مجدد و ویرایش را دارا هستند. طراحان میتوانند به جای طراحی جداگانه برای هر سفارش، از فایل های از پیش آماده سازی شده استفاده نمایند.

اول گرافیک سایتی برای دانلود و دسترسی به نمونه طرح های تبلیغاتی و فایل های قابل ویرایش فتوشاپی است. طراحان میتوانند فایل های موجود در این سایت را دانلود و در سفارشات خود استفاده نمایند. طرح های کارت ویزیت موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، مد رنگی Cmyk، کیفیت بالا و فرمت PSD آماده سازی شده است. انواع دیگر نمونه طرح های کارت ویزیت متخصصین تغذیه از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها در دسترس میباشند.