طرح پوستر و تراکت املاکی با عکس آسمان خراش بلند

طرح پوستر و تراکت املاکی با عکس آسمان خراش بلند
طرح پوستر و تراکت املاکی با عکس آسمان خراش بلند

نمونه طرح پوستر یا تراکت املاکی یا مشاور املاک با استفاده از عکس آسمان خراش بلند طراحی شده است. این طرح کیفیت عالی دارد و پس از دانلود قابلیت چاپ و ویرایش را دارا میباشد.

تراکت املاک برای مشاور املاک، املاک مسکن و بنگاه املاک کاربردی است. طراحی پوستر و تراکت مشاور املاک و بنگاه معاملاتی مسکن توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست هایی که به فتوشاپ تسلط دارند انجام میشود. فایل های طراحی تراکت و پوستر املاک با فرمت psd ذخیره میشوند و پس از طراحی قابل ویرایش هستند. طراحان همچنین میتوانند برای سهولت کار و افزایش تنوع از انواع طرح لایه باز تراکت املاک و پوستر مشاور املاک موجود در اینترنت استفاده نمایند. لایه باز بودن نمونه تراکت املاک آماده باعث میشود طراح بتواند متن، عکس و اجزای طراحی درون تراکت را طبق سفارش مشتری و اطلاعات بنگاه مشاور املاک ویرایش کند و سپس تراکت را چاپ نماید.

سایت اول گرافیک مرجعی برای دانلود انواع فایل های مورد نیاز طراحان است که طراحان میتوانند انواع نمونه طرح های تراکت لایه باز املاکی و مشاور املاک را از این سایت دانلود کنند. طراحی نمونه طرح های تراکت مشاور املاک موجود در این سایت با رعایت اصول حرفه ای طراحی، مد رنگی cmyk، لایه های مرتب نامگذاری شده و اجزای طراحی با کیفیت انجام شده است. انواع دیگر نمونه طرح تراکت املاک از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند. امکان چاپ این طرح ها در سایت تراکت a5 و a4 مشاور املاک یا پوستر A3 مشاور املاک امکانپذیر است.