بنر لایه باز عطر و ادکلن فروشی با عکس عطر طلایی

بنر لایه باز عطر و ادکلن فروشی با عکس عطر طلایی
بنر لایه باز عطر و ادکلن فروشی با عکس عطر طلایی

بنر لایه باز عطر و ادکلن فروشی با استفاده از عکس عطر طلایی طراحی شده است. این نمونه تابلو برای فروشگاه های ادکلن استفاده میشود و زمینه آن بنفش میباشد.

بنر عطر فروشی و تابلو تبلیغاتی عطر ادکلن برای تبلیغات و معرفی فروشگاه های عطر و ادکلن استفاده میشود. روی بنر عطر و ادکلن تصاویری از برندهای معروف ادکلن فروشی و محصولاتشان درج میشود. طراحی بنرها و تابلو ادکلن فروشی با فرمت psd در برنامه فتوشاپ انجام میشود. فتوشاپ یک برنامه گرافیکی برای طراحی و آماده سازی بنرها و دیگر فایل های تبلیغات چاپی است که طراحان از آن برای آماده سازی بنرها استفاده میکنند. طراحانی که به این برنامه مسلط باشند امکان ویرایش و شخصی سازی فایل های لایه باز بنر عطر ادکلن فروشی را دارا میباشند.

اول گرافیک سایتی برای دانلود و استفاده از منابع طراحی گرافیکی است. در این سایت چندین هزار بنر در موضوعات متنوع برای دانلود طراحان آماده سازی شده است. بنرهای موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی آماده سازی شده است. لایه های مرتب گروهبندی شده، مد رنگی cmyk و استفاده از عکس های با کیفیت از جمله این اصول است. طرح های بیشتر تبلیغاتی با موضوع بنر و تابلو فروشگاه عطر و ادکلن با سایزهای متنوع از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود هستند.