بنر لایه باز PSD بیمه پاسارگاد با رنگبندی آبی و زرد

بنر لایه باز PSD بیمه پاسارگاد با رنگبندی آبی و زرد
بنر لایه باز PSD بیمه پاسارگاد با رنگبندی آبی و زرد

بنر لایه باز PSD بیمه پاسارگاد با استفاده از رنگبندی آبی و زرد طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است.

بنر بیمه پاسارگاد به نمونه طرح های تبلیغاتی گفته میشود که بصورت بنر و تابلو برای تبلیغات بیمه پاسارگاد طراحی شده باشد. طراحی بنر بیمه پاسارگاد در اکثر موارد با رنگبندی الهام گرفته شده از لوگوی این شرکت بیمه انجام شده و رنگهای طلایی و آبی تیره در اکثر این بنرها مشاهده میشود. طراحی بنرهای بیمه پاسارگاد در برنامه کامپیوتری فتوشاپ باید انجام شود. برنامه فتوشاپ یک برنامه گرافیکی است که طراحان و کانون های تبلیغاتی از آن برای آماده سازی، طراحی و ویرایش بنرهایشان استفاده میکنند.

سایت اول گرافیک مکانی برای دسترسی طراحان به منابع طراحی مورد نیازشان است. بنر لایه باز بیمه پاسارگاد به طرح های قابل ویرایش طراحی شده در برنامه فتوشاپ گفته میشود که فرمت psd دارند. این بنرها بعد از دانلود قابلیت ویرایش و سفارشای سازی برای مشتری را دارا میباشند. بنر و تابلو تبلیغاتی بیمه پاسارگاد که در این صفحه مشاهده میشود توسط طراحان ماهر سایت اول گرافیک آماده سازی شده. در این بنر سایز استاندارد، مد رنگی cmyk، کیفیت عالی و نامگذاری لایه ها به خوبی انجام شده.

دیگر طرح های بنر تبلیغاتی مرتبط با بیمه پاسارگاد که سایزهای متفاوتی از جمله بنر عریض و تابلو دفتر بیمه پاسارگاد، بنر ایستاده یا استند بیمه پاسارگاد و بنر سه در چهار شهری بیمه پاسارگاد دارد را از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها دانلود نمود.