طرح کارت ویزیت کاشت مژه نارنجی و سفید psd

طرح کارت ویزیت کاشت مژه نارنجی و سفید psd
طرح کارت ویزیت کاشت مژه نارنجی و سفید psd

نمونه طرح کارت ویزیت کاشت مژه با رنگبندی نارنجی و سفید طراحی شده است. این نمونه طرح دارای فرمت psd است و کیفیت عالی ۳۰۰dpi را دارا میباشد.

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه یکی از روش های تبلیغات برای انواع سالن زیبایی، زیباکده، خانه زیبایی، آرایش زنانه و آرایشگری زنانه یا بانوان میباشد. آرایشگران شاغل در آرایشگاه های بانوان با دادن کارت ویزیت های آرایشگاه زنانه به مشتریان خود میتوانند ضمن انجام تبلیغات برای آرایشگاه آن را معرفی نمایند. طراحی کارت ویزیت طراحی کارت ویزیت آرایشگاه زنانه توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها انجام میشود. طراحان شاغل در کانون های تبلیغاتی میتوانند به جای طراحی کارت ویزیت های سالن زیبایی و ارایشگاه زنانه یا بانوان اقدام به دانلود نمونه طرح های از پیش آماده شده این کارت ویزیت ها نمایند.

کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز به مجموعه طرح های از پیش آماده شده کارت ویزیت گفته میشود که برای آرایشگاه های بانوان و زیباکده ها مناسب است. در سایت اول گرافیک طراحان به چندین نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه دسترسی دارند. دانلود این کارت ویزیت ها از سایت اول گرافیک باعث میشود کیفیت طراحی افزایش پیدا کند و زمان تمام شده برای طراحی به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. طرح های کارت ویزیت آرایشگاه زنانه و سالن آرایش با رعایت تمامی اصول طراحی آماده سازی شده اند. کارت ویزیت های آرایشگاه زنانه موجود در سایت اول گرافیک در برنامه فتوشاپ با فرمت PSD طراحی شدند و کیفیت بالایی دارند. مد رنگی این طرح ها cmyk است که مناسب برای چاپ و طراحی میباشد.

دانلود انواع دیگر نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت سالن زیبایی، زیباکده، آرایشگاه بانوان یا خانه زیبایی با کلیک بر روی کارت ویزیت آرایشگاه زنانه امکانپذیر است. همچنین میتوانید طرح های متنوع تر این کارت ویزیت هارا از قسمت محصولات مشابه یا دسته بندی ها نیز مشاهده نمایید.