طرح لایه باز بنر ایستاده حسابداری با عکس ماشین حساب

طرح لایه باز بنر ایستاده حسابداری با عکس ماشین حساب
طرح لایه باز بنر ایستاده حسابداری با عکس ماشین حساب

طرح لایه باز بنر ایستاده حسابداری با استفاده از عکس ماشین حساب طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی میباشد.

بنر آموزشگاه حسابداری و حسابرسی مالی برای دوره ها و آموزشگاه های حرفه ای مالی مورد استفاده قرار میگیرد. روی این نمونه طرح ها تصاویری از صورت های مالیاتی، شبه پول ها و نرم افزارهای مورد استفاده در حسابداری مانند اکسل مشاهده میشود. نمونه طرح های بنر تبلیغاتی و تابلو آموزش حسابداری و آموزشگاه حسابرسی مالی در برنامه فتوشاپ طراحی میشود. فتوشاپ نرم افزاری برای طراحی فایل های چاپی تبلیغاتی مانند بنر و تابلو میباشد. طراحان بعد از دانلود این نمونه طرح ها درصورتی که به برنامه فتوشاپ مسلط باشند میتوانند آنهارا ویرایش و شخصی سازی نمایند.

اول گرافیک وبسایتی برای دانلود و استفاده از منابع مورد نیاز طراحی میباشد. طرح های بنر آموزشگاه حسابداری موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، مد رنگی Cmyk و کیفیت عالی طراحی شده است. مشاهده و دانلود نمونه طرح های بیشتر در رابطه با آموزش و آموزشگاه حسابداری از قسمت محصولات مشابه یا دسته بندی ها امکانپذیر است.