کارت ویزیت لایه باز وکالت و وکلا با رنگبندی آبی سفید

کارت ویزیت لایه باز وکالت و وکلا با رنگبندی آبی سفید
کارت ویزیت لایه باز وکالت و وکلا با رنگبندی آبی سفید

نمونه طرح کارت ویزیت لایه باز وکالت و وکلا با رنگبندی آبی سفید طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت عالی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است.

کارت ویزیت وکالت برای معرفی و تبلیغات دفتر وکلا و وکیل پایه یک دادگستری استفاده میشود. طراحی کارت ویزیت وکالت و وکیل دادگستری توسط گرافیست ها با استفاده از برنامه فتوشاپ در کامپیوتر و فرمت psd انجام میشود. طراحان میتوانند برای سهولت کار و تنوع بالای نمونه طرح های پیشنهادی به مشتری از کارت ویزیت های وکیل لایه باز موجود در اینترنت استفاده کنند. لایه باز بودن کارت ویزیت وکیل دادگستری باعث میشود طراح بتواند متن، عکس و اجزای طراحی درون کارت ویزیت را طبق سفارش مشتری ویرایش و شخصی سازی کند.

سایت اول گرافیک مرجع دانلود فایل های لایه باز گرافیکی و منابع طراحی میباشد. در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح کارت ویزیت وکالت جدید با طراحی های خاص و لاکچری برای دانلود طراحان قابل دسترسی میباشد. طراحی این نمونه طرح ها با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی و لایه های مرتب و گروهبندی شده انجام شده است. فونت های مورد استفاده در کارت ویزیت وکالت درون فایل دانلودی آن موجود است. انواع دیگر نمونه طرح کارت ویزیت دفتر وکالت برای وکلای پایه یک دادگستری و وکیل ها از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود میباشد.