تراکت آزمایشگاه با عکس میکروسکوپ

تراکت آزمایشگاه با عکس میکروسکوپ
تراکت آزمایشگاه با عکس میکروسکوپ

نمونه طرح تراکت آزمایشگاه با استفاده از عکس میکروسکوپ طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت عالی دارد و پس از دانلود قابل چاپ و شخصی سازی میباشد.

تراکت آزمایشگاه و پوستر آزمایشگاه از روش های تبلیغاتی برای آزمایشگاه های مختلف میباشد. روی این طرح های تراکت تبلیغاتی آزمایشگاهی عکس لوازم و وسایل آزمایشگاهی و دکترها درج میشود. طراحی طرح های تراکت تبلیغاتی آزمایشگاهی در برنامه فتوشاپ انجام میشود. فتوشاپ برنامه ای برای آماده سازی فایل های قابل چاپ مانند تراکت و پوستر است. طراحانی که به این برنامه مسط هستند میتوانند انواع نمونه طرح تبلیغاتی تراکت و پوستر موجود در سایت اول گرافیک را ویرایش و سپس چاپ نمایند.

اول گرافیک سایتی برای دانلود و استفاده از منابع طراحی تبلیغاتی مانند تراکت و پوستر است. فایل های موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی و استانداردهای سطح بالا آماده سازی شده اند. مد رنگی cmyk، لایه های مرتب گروهبندی شده، رعایت خطوط برش از جمله این استانداردها است. برخی از طرح های پوستر موجود در سایت اول گرافیک دارای سایز A3 میباشند. این نمونه طرح ها قابلیت تغییر سایز به سایز تراکت های A4 یا A5 را دارا میباشند.

انواع دیگر نمونه طرح های تبلیغاتی تراکت آزمایشگاه و پوستر آزمایشگاهی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود هستند.