طرح کارت ویزیت آزمایشگاه با عکس شیشه های آزمایش

طرح کارت ویزیت آزمایشگاه با عکس شیشه های آزمایش
طرح کارت ویزیت آزمایشگاه با عکس شیشه های آزمایش

نمونه طرح کارت ویزیت آزمایشگاه با استفاده از عکس شیشه های آزمایش طراحی شده است. این نمونه طرح رنگبندی زمینه آبی و سفید دارد.

کارت ویزیت آزمایشگاه و آزمایشگاهی برای انواع آزمایشگاه های پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد. چاپ و طراحی کارت ویزیت آزمایشگاه توسط طراحان گرافیک و کانون های تبلیغاتی انجام میشود. طراحان گرافیک میتوانند اقدام به دانلود انواع نمونه کارت ویزیت آزمایشگاه لایه باز از اینترنت نمایند؛ این کار باعث میشود کیفیت طرح نهایی تبلیغاتی بالا برود و زمان کمتری صرف شود. لایه باز بودن کارت ویزیت به این معنی است که پس از دانلود قابلیت ویرایش متن، عکس و اجزای آن در فتوشاپ وجود دارد.

در سایت اول گرافیک انواع کارت ویزیت لایه باز برای آزمایشگاه طراحی شده است و طراحان میتوانند برای پروژه های تبلیغاتی خود آنهارا دانلود و استفاده کنند. کارت ویزیت های آزمایشگاهی سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی و چاپ، خطوط برش و مد رنگی مخصوص چاپ cmyk طراحی شده است‌. فونت های استفاده شده در این کارت ویزیت درون فایل دانلودی موجود میباشد. مشاهده و دانلود انواع دیگر نمونه طرح کارت ویزیت آزمایشگاه و آزمایشگاهی لایه باز از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها امکانپذیر است..