تراکت نصب و فروش ایزوگام با عکس مشعل نصب ایزوگام سقف

تراکت نصب و فروش ایزوگام با عکس مشعل نصب ایزوگام سقف
تراکت نصب و فروش ایزوگام با عکس مشعل نصب ایزوگام سقف

تراکت نصب و فروش ایزوگام با استفاده از عکس مشعل نصب ایزوگام طراحی شده است. این طرح کیفیت بالایی دارد و بعد از دانلود قابلیت ویرایش یا شخصی سازی را دارا میباشد.

تراکت ایزوگام و پوستر عایق حرارتی برای تبلیغات فروشگاه ها و نصاب های ایزوگام استفاده میشود. طراحی تراکت ایزوگام توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست های ماهر که با برنامه فتوشاپ کار میکنند امکانپذیر است. در طرح های تراکت و پوستر تبلیغاتی ایزوگام معمولا از تصاویر ایزوگام مشکی، عایق سقف، نصاب ایزوگام و دیگر موارد مرتبط استفاده میشود. طراحان برای سهولت و افزایش سرعت آماده سازی سفارشات میتوانند از تراکت و پوسترهای لایه باز ایزوگام نیز استفاده کنند.

طرح تراکت ایزوگام لایه باز، فایل تراکتی است که در برنامه فتوشاپ طراحی شده و امکان استفاده مجدد بعد از دانلود را دارد. در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح تبلیغاتی تراکت و پوستر ایزوگام برای دانلود و استفاده طراحان موجود است. آماده سازی این نمونه طرح ها با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی و مد رنگی cmyk در برنامه فتوشاپ با فرمت psd انجام شده. طرح های دیگر تراکت تبلیغاتی نصب ایزوگام و عایق سقف در قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها موجود میباشد و امکان دانلود یا استفاده از آنها وجود دارد.