کارت ویزیت PSD کافی نت با عکس کابل شبکه و کره زمین

کارت ویزیت PSD کافی نت با عکس کابل شبکه و کره زمین
کارت ویزیت PSD کافی نت با عکس کابل شبکه و کره زمین

کارت ویزیت PSD کافی نت با استفاده از تصویر کابل شبکه و کره زمین که نماد اینترنت است طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و رنگبندی بنفش و زرد درونش مشاهده میشود.

کارت ویزیت کافی نت و خدمات کامپیوتری برای کافی نتی های کل کشور کاربرد دارد و مورد استفاده قرار میگیرد. روی طرح های کارت ویزیت کافی نت تصاویری از کامپیوتر، کره زمین که نماد اینترنت است و سایر اشیای مربوط به تکنولوژی درج میشود. طراحی کارت ویزیت کافی نت بدست طراحان ماهر و کانون های تبلیغاتی انجام میشود. در این صفحه طراحان میتوانند کارت ویزیت کافی نت را دانلود و در سفارشاتشان از آن استفاده کنند.

سایت اول گرافیک یک سایت برای دانلود و استفاده طراحان از فایل های آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت و سایر طرح ها مانند بنر، تراکت پوستر، کارت ویزیت و وکتور است. طرح های کارت ویزیت لایه باز کافی نت که در اول گرافیک موجود هستند دارای فرمت PSD میباشند و کیفیت عالی دارند. لایه های این طرح ها مرتب هستند و خطوط برش به همراه مد رنگی Cmyk در آنها استفاده شده است. انواع دیگر نمونه طرح های کارت ویزیت خدمات کامپیوتری و کافی نتی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها در دسترس طراحان قرار داده شده.