طرح بنر هایپر مارکت با استفاده از عکس موادغذایی و رنگ سرخ و زرد

طرح بنر هایپر مارکت با استفاده از عکس موادغذایی و رنگ سرخ و زرد
طرح بنر هایپر مارکت با استفاده از عکس موادغذایی و رنگ سرخ و زرد

طرح آماده بنر سه در چهار هایپر مارکت با استفاده از عکس موادغذایی و رنگبندی سرخ و زرد طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است.

بنر سوپرمارکت برای تبلیغات سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت های فروش مواد غذایی و لوازم مصرفی کاربرد دارد. طراحی بنر سوپرمارکت و هایپر مارکت توسط گرافیست هایی که به برنامه فتوشاپ تسلط دارند انجام میشود و فرمت فایل های طراحی شده آنها psd است. طراحان همچنین میتوانند از انواع بنر سوپرمارکت لایه باز و هایپرمارکت psd موجود در اینترنت برای افزایش تنوع سفارشات خود استفاده کنند. لایه باز بودن طرح ها این امکان را به طراحان میدهد که بتوانند متن، عکس و اجزای طراحی درون بنرهای هایپرمارکت و سوپرمارکت را طبق میل و سفارش مشتریان و اطلاعات سوپرمارکت تغییر دهند و سپس آن را چاپ نمایند.

سایت اول گرافیک دارای انواع نمونه طرح لایه باز تبلیغاتی برای سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها است. طراحی بنرهای هایپرمارکت موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، مد رنگی cmyk، لایه های مرتب و گروهبندی شده انجام شده است. فونت های استفاده شده در این طرح درون فایل دانلودی آن موجود است. انواع دیگر نمونه طرح لایه باز بنر تبلیغاتی و لایه باز هایپرمارکت و سوپرمارکت از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشد.

سایزهای مختلفی از این بنر درون سایت اول گرافیک موجود است از جمله: استند سوپرمارکت، بنر عریض یا تابلو سوپرمارکت و هایپرمارکت و بنر شهری هایپر مارکت.