طرح تراکت فروشگاه کیف و کفش چرم بصورت افقی

طرح تراکت فروشگاه کیف و کفش چرم بصورت افقی
طرح تراکت فروشگاه کیف و کفش چرم بصورت افقی

طرح تراکت فروشگاه کیف و کفش فروشی با عکس کیف و کفش چرم طراحی شده است. این نمونه طرح افقی است و پس از دانلود و ویرایش قابل چاپ میباشد.

تراکت کیف و کفش فروشی و پوسترهای فروشگاه کیف و کفش برای تبلیغات و معرفی فروشگاه های کیف یا کفش مورد استفاده قرار میگیرند. این نمونه طرح ها با موضوعاتی مانند تراکت کیف و کفش زنانه، مردانه، بچه گانه تقسیم بندی میشود. طراحی تراکت تبلیغاتی کیف و کفش فروشی در برنامه فتوشاپ انجام میشود. فتوشاپ برنامه ای برای آماده سازی طرح های تبلیغاتی پوستر و تراکت فروشگاه کیف و کفش یا دیگر طرح های چاپی تبلیغاتی میباشد.

اول گرافیک سایتی برای دانلود و دسترسی به منابع طراحی تبلیغاتی میباشد. در سایت اول گرافیک طراحان به انواع طرح های آماده تراکت و پوستر از جمله طرح تراکت کیف و کفش فروشی دسترسی دارند. طراحی تراکت کیف و کفش فروشی در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی حرفه ای انجام میشود. مد رنگی cmyk، لایه های مرتب گروهبندی شده و کیفیت عالی از جمله این استانداردها است. اصتلاحا به این فایل های قابل ویرایش نمونه طرح پوستر و تراکت تبلیغاتی فروشگاه کیف و کفش لایه باز psd گفته میشود.

برخی از طرح های تبلیغاتی موجود در سایت اول گرافیک با سایز A3 طراحی شده است. این نمونه طرح ها بعد از دانلود قابلیت شخصی سازی و تغییر سایز به پوسترهای کوچکتر A4 یا تراکت های A5 را دارند. انواع دیگر طرح های تراکت تبلیغاتی کفش فروشی مردانه، زنانه، بچه گانه و کیف فروشی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند.