نمونه طرح لایه باز تراکت چشم پزشکی با کیفیت بالا

نمونه طرح لایه باز تراکت چشم پزشکی با کیفیت بالا
نمونه طرح لایه باز تراکت چشم پزشکی با کیفیت بالا

نمونه طرح لایه باز تراکت چشم پزشکی با استفاده از تصویر دستگاه معاینه چشم طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی است.

تراکت چشم پزشکی و بینایی سنجی برای تبلیغات و معرفی مطب دکتر یا پزشک چشم استفاده میشود. طراحی نمونه تراکت ها و پوسترهای چشم پزشکی توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست های مسلط به برنامه فتوشاپ انجام میشود. طراحان میتوانند برای تنوع در طراحی های خود از نمونه تراکت های از پیش آماده شده چشم پزشکی لایه باز استفاده نمایند. طرح تراکت چشم پزشکی لایه باز در خاصیت قابل ویرایش بودن در برنامه فتوشاپ را دارد و طراح میتواند این نوع طرح هارا طبق میل مشتری ویرایش کند و متن، عکس یا رنگبندی آن را تغییر دهد.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح لایه باز تراکت و پوستر چشم پزشکی و مرکز بینایی سنجی برای دانلود و استفاده طراحان موجود است. طراحی این تراکت ها با رعایت اصول استاندارد روز، رنگهای مخصوص چاپ cmyk، متون مناسب و کیفیت بالا انجام شده. فونت های استفاده شده در این طرح ها درون فایل دانلودی موجود است. انواع دیگر نمونه طرح های تراکت دکتر چشم پزشک و مرکز تخصصی بینایی سنجی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها با فرمت psd قابل دانلود است.