طرح بنر استند کبابی با عکس کباب سیخی

طرح بنر استند کبابی با عکس کباب سیخی
طرح بنر استند کبابی با عکس کباب سیخی

نمونه طرح تبلیغاتی بنر استند کبابی با استفاده از عکس کباب های لذیذ سیخ زده شده طراحی شده است. زمینه این طرح به رنگ آبی کبود است و عکس غذاهای لذیذ روی آن خود نمایی میکند.

بنر رستوران برای تبلیغات انواع رستوران سنتی ، بیرون بر ، آشپزخانه و تهیه غذا ایرانی کاربرد دارد. چاپ و طراحی بنر تبلیغاتی رستوران توسط طراحان گرافیک و کانون های تبلیغاتی انجام میشود. طراحان میتوانند برای افزایش کیفیت پروژه تبلیغاتی خود اقدام به دانلود طرح لایه باز بنر رستوران از اینترنت نمایند. بنر لایه باز رستوران این قابلیت را دارد که در برنامه فتوشاپ بتوان متن، اجزای طراحی و عکس های درون آن را طبق میل مشتری تغییر داد.

این طرح ها با کمی تغییر میتواند بعنوان بنر آشپزی و آشپزخانه و غذای آماده، بنر غذای بیرون بر و غذاخوری، بنر غذاپزی و تهیه غذا، بنر کبابی و کباب سرا یا چلوکبابی و رستوران سنتی مورد استفاده طراحان گرافیک قرار بگیرد.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح بنر تبلیغاتی رستوران برای دانلود موجود است. این بنرها با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی و مد رنگی مخصوص چاپ cmyk آماده سازی شده است. بنرهای لایه باز رستوران و آشپزخانه بیرون بر در سایزهای بنر ایستاده یا استند رستوران و رستورانی، بنر عریض رستوران سنتی ایرانی و آشپزخانه بیرون بر و بنر شهری رستوران با سایز ۳ در ۴ از قسمت محصولات مشابه، دسته بندی ها یا با کلیک بر روی بنر رستوران قابل مشاهده و دسترسی میباشند.