طرح بنر املاک لاکچری طلایی با عکس منزل شیک

طرح بنر املاک لاکچری طلایی با عکس منزل شیک
طرح بنر املاک لاکچری طلایی با عکس منزل شیک

نمونه طرح املاک لاکچری طلایی رنگ است و با استفاده از عکس یک ملک شیک ویلایی طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت عالی دارد و پس از دانلود قابلیت ویرایش یا شخصی سازی را دارا میباشد.

بنر املاک برای مشاور املاک، املاک مسکن و بنگاه املاک کاربردی است. طراحی بنر مشاور املاک و بنگاه معاملاتی مسکن توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست هایی که به فتوشاپ تسلط دارند انجام میشود. فایل های طراحی بنر املاک با فرمت psd ذخیره میشوند و پس از طراحی قابل ویرایش هستند. طراحان همچنین میتوانند برای سهولت کار و افزایش تنوع از انواع طرح لایه باز بنر املاک و مشاور املاک موجود در اینترنت استفاده نمایند. لایه باز بودن نمونه بنر املاک آماده باعث میشود طراح بتواند متن، عکس و اجزای طراحی درون بنر را طبق سفارش مشتری و اطلاعات بنگاه مشاور املاک ویرایش کند و سپس بنر را چاپ نماید.

سایت اول گرافیک مرجعی برای دانلود انواع فایل های مورد نیاز طراحان است که طراحان میتوانند انواع نمونه طرح های بنر لایه باز املاکی و مشاور املاک را از این سایت دانلود کنند. طراحی نمونه طرح های بنر مشاور املاک موجود در این سایت با رعایت اصول حرفه ای طراحی، مد رنگی cmyk، لایه های مرتب نامگذاری شده و اجزای طراحی با کیفیت انجام شده است. انواع دیگر نمونه طرح بنر املاک با سایزهای استند املاک، تابلو مشاور املاک و بنرهای شهری مشاور املاک از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود میباشد.