طرح تراکت طلا فروشی با عکس حلقه جواهرات psd

طرح تراکت طلا فروشی با عکس حلقه جواهرات psd
طرح تراکت طلا فروشی با عکس حلقه جواهرات psd

نمونه طرح تراکت طلا فروشی با استفاده از عکس حلقه جواهرات طراحی شده است. فرمت این طرح با کیفیت psd است و خطوط برش در آن رعایت شده است.

تراکت طلا فروشی و طلا سازی یا پوستر طلا جواهری از روشهای تبلیغاتی برای معرفی فروشگاه های طلا و جواهر است. طراحی پوستر و تراکت تبلیغاتی طلا و جواهر فروشی در برنامه فتوشاپ با کامپیوتر انجام میشود. فتوشاپ برنامه ای برای آماده سازی طرح های تراکت، پوستر و انواع دیگر تبلیغات چاپی است. طراحانی که به این برنامه مسلط هستند میتوانند طرح های لایه باز موجود در سایت اول گرافیک را برای مشتری ویرایش و سپس چاپ کنند.

اول گرافیک سایتی برای دانلود و استفاده از منابع طراحی مورد نیاز طراحان است. فایل های تراکت و پوستر قابل ویرایش موجود در این سایت با رعایت اصول طراحی حرفه ای آماده سازی شده اند. مد رنگی Cmyk، رعایت خطوط برش، لایه های مرتب گروهبندی شده و کیفیت عالی ۳۰۰dpi از جمله این موارد است.

برخی از طرح های پوستر طلافروشی و جواهر فروشی موجود در سایت اول گرافیک دارای سایز A3 هستند. این نمونه طرح ها بعد از دانلود قابلیت شخصی سازی یا تغییر سایز به پوسترهای کوچکتر A4 یا تراکت های A5 را بدون افت کیفیت دارند. انواع دیگر نمونه طرح های پوستر و تراکت تبلیغاتی طلا فروشی لایه باز psd از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود میباشند.