کارت ویزیت لایه باز همراه اول و دفتر نمایندگی سیمکارت

کارت ویزیت لایه باز همراه اول و دفتر نمایندگی سیمکارت
کارت ویزیت لایه باز همراه اول و دفتر نمایندگی سیمکارت

نمونه طرح کارت ویزیت لایه باز همراه اول برای دفتر خدمات و نمایندگی سیمکارت همراه اول طراحی شده است. این کارت ویزیت کیفیت عالی دارد و پس از دانلود میتوان آن را ویرایش و شخصی سازی نمود.

کارت ویزیت نمایندگی ایرانسل و کارت ویزیت نمایندگی همراه اول برای خدمات بزرگترین اپراتور های تلفن همراه استفاده میشود. طراحی کارت ویزیت همراه اول و ایرانسل توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست های مسلط به برنامه فتوشاپ انجام میشود. طراحان میتوانند از نمونه کارت ویزیت های خدمات ایرانسلی و همراه اول لایه باز با فرمت Psd استفاده کنند. لایه باز بودن طرح های کارت ویزیت نمایندگی ایرانسل و همراه اول باعث میشود بتوانید متن، عکس و اجزای طراحی درون فایل را ویرایش و شخصی سازی کنید.

سایت اول گرافیک مرجع دانلود فایل های گرافیکی و منابع طراحی است که طراحان میتوانند انواع نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت خدمات همراه اول و ایرانسل را از این سایت دانلود کنند. کیفیت طراحی این کارت ویزیت ها بسیار بالا است و در طراحی آنها خطوط برش، لایه های مرتب و مد رنگی cmyk رعایت شده است. انواه دیگر نمونه طرح های کارت ویزیت لایه باز نمایندگی ایرانسل و همراه اول از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود است.