نمونه پوستر و تراکت برق کاری و مغازه الکتریکی به رنگ آبی و زرد

نمونه پوستر و تراکت برق کاری و مغازه الکتریکی به رنگ آبی و زرد
نمونه پوستر و تراکت برق کاری و مغازه الکتریکی به رنگ آبی و زرد

نمونه طرح پوستر و تراکت برق کاری و مغازه الکتریکی با استفاده از رنگبندی آبی و زرد طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی میباشد.

تراکت الکتریکی و پوستر برق ساختمان از روشهای ساده برای تبلیغات فروشگاه های لوازم الکتریکی و برق ساختمان است. پخش تراکت و پوسترهای لوازم الکتریکی بین محله ها و مردم باعث افزایش فروش این کسب و کار میشود. ویرایش و طراحی تراکت های فروشگاه لوازم الکتریکی و برق ساختمان توسط گرافیست های مسلط به برنامه فتوشاپ با فرمت PSD انجام میشود. همچنین امکان دانلود طرح های آماده و کار روی آنها نیز برای طراحان وجود دارد؛ به این طرح ها تراکت برق و لوازم الکتریکی لایه باز گفته میشود.

سایت اول گرافیک مرجعی برای دانلود و استفاده از نمونه طرح ها و منابع مورد نیاز طراحی میباشد. انواع نمونه طرح های تراکت و پوستر الکتریکی و برق ساختمان و منابع مربوط به آن در سایت اول گرافیک برای دانلود و استفاده طراحان موجود است. طراحی این تراکت ها با رعایت اصول، خطوط برش، کیفیت عالی و سایز استاندارد انجام شده است. امکان چاپ این نمونه طرح ها در سایز A5، A4 و پوستر A3 وجود دارد. انواع دیگر نمونه طرح های تراکت و پوستر برق ساختمان از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود است.