طرح فاکتور پرده فروشی با ترکیب رنگی بنفش طلایی

طرح فاکتور پرده فروشی با ترکیب رنگی بنفش طلایی
طرح فاکتور پرده فروشی با ترکیب رنگی بنفش طلایی

نمونه طرح لایه باز فاکتور فروش پرده با ترکیب رنگی بنفش و طلایی آماده سازی شده است. این نمونه طرح کیفیت عالی دارد و ردیف هایی برای درج اقلام خریداری شده روی آن درج شده است.

فاکتور پرده فروشی برای خرید و فروش پرده در اکثر پرده سرا ها یافت میشود. فاکتورهای پرده فروشی در برنامه فتوشاپ توسط طراحان ماهر آماده سازی میشود. طراحان میتوانند به جای طراحی این فاکتورها بصورت صفر تا صد، از طرح های فاکتور پرده فروشی لایه باز استفاده کنند که قابلیت ویرایش طبق نظر مشتری را دارا میباشند. برای ویرایش و استفاده از این طرح ها تسلط به برنامه فتوشاپ و کامپیوتر لازم است.

سایت اول گرافیک برای سهولت کاربران اقدام به طراحی نمونه فاکتورهای پرده سرا نموده است که از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده است. فاکتورهای سایت اول گرافیک و فاکتوری که در همین صفحه مشاهده میشود قابلیت دانلود و استفاده در سفارشات حرفه ای را دارا میباشند. این طرح با رعایت اصول، مد رنگی cmyk، فرمت psd و کیفیت عالی ۳۰۰dpi آماده سازی شده است. پس از دانلود و ویرایش این نمونه طرح قابلیت چاپ آن در سایز A5 که سایز استاندارد فاکتور است وجود خواهد داشت.