کارت ویزیت کاشی و سرامیک به رنگ خردلی

کارت ویزیت کاشی و سرامیک به رنگ خردلی
کارت ویزیت کاشی و سرامیک به رنگ خردلی

نمونه طرح کارت ویزیت کاشی و سرامیک به رنگ خردلی طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی است.

کارت ویزیت کاشی و سرامیک برای تبلیغات و معرفی فروشگاه های کاشی فروشی و سرامیک فروشی مورد استفاده قرار میگیرد. روی این نمونه طرح های کارت ویزیت عکس انواع سنگ، کاشی، سرامیک و صفحات کورین و کوارتز درج میشود. طراحی این نمونه طرح ها در برنامه فتوشاپ و با فرمت psd انجام میشود. طراحانی که به برنامه فتوشاپ مسلط هستند میتوانند اقدام به ویرایش و شخصی سازی طرح های کارت ویزیت موجو در سایت اول گرافیک و سپس چاپ آنها برای مشتری نمایند.

اول گرافیک سایتی برای دسترسی و دانلود منابع طراحی گرافیکی میباشد. طرح های کارت ویزیت موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی حرفه ای آماده سازی شده اند. کارت ویزیت های فروشگاه کاشی، سنگ و سرامیک نیز از همین قائده پیروی میکنند. کیفیت بالای ۳۰۰dpi، رعایت خطوط برش، استفاده از عکس های با کیفیت و متون مرتبط از جمله این موارد هستند. برای مشاهده و دانلود سایر نمونه طرح های کارت ویزیت های لایه باز psd فروشگاه کاشی سرامیک، قسمت محصولات مشابه و دسته بندی هارا مشاهده نمایید.