کارت ویزیت برای تعمیرات مبل با تصویر مبل تک نفره

کارت ویزیت برای تعمیرات مبل با تصویر مبل تک نفره
کارت ویزیت برای تعمیرات مبل با تصویر مبل تک نفره

کارت ویزیت لایه باز تعمیرات مبل با استفاده از عکس مبل تک نفره و کاناپه سبز طراحی شده است. رنگبندی سبز و سفید در این کارت ویزیت مشاهده میشود و اسم لوگو برای داشتن نمای بهتر با رنگ طلایی روی کارت درج شده است.

کارت ویزیت تعمیرات مبل و مبلمان برای کارگاه های تعمیرات مبل و مبل سازی کاربرد دارد. چاپ و طراحی کارت ویزیت تعمیرات مبل توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها انجام میشود. گرافیست ها میتوانند برای صرفه جویی در زمان طراحی و افزایش کیفیت طرح نهایی از نمونه طرح کارت ویزیت های تعمیرات مبل و مبلمان psd لایه باز موجود در اینترنت استفاده کنند. لایه باز بودن کارت ویزیت تعمیرات مبلمان به معنی در دسترس بودن قابلیت ویرایش متن، اجزای طراحی و عکس آن پس از دانلود است. فرمت psd نیز نشان دهنده این است که کارت ویزیت در برنامه فتوشاپ طراحی شده و در برنامه فتوشاپ قابل ویرایش است.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح کارت ویزیت مبل فروشی و تعمیرات مبل برای دانلود موجود است. با تغییر متن استفاده شده این طرح میتوان بعنوان کارت ویزیت مبل فروشی یا فروشگاه مبلمان نیز از این کارت ویزیت استفاده نمود. طراحی کارت ویزیت های تعمیر مبلمان موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، استفاده از مد رنگی مخصوص چاپ cmyk انجام شده و کیفیت این کار ۳۰۰dpi است. فونت های استفاده شده در این کارت ویزیت درون فایل دانلودی موجود هستند. برای مشاهده و دانلود انواع دیگر نمونه طرح کارت ویزیت تعمیرات مبل و مبلمان یا مبل فروشی قسمت محصولات مشابه و دسته بندی هارا بررسی نمایید.