بنر و تابلو کافی نت با عکس کامپیوتر آل این وان

بنر و تابلو کافی نت با عکس کامپیوتر آل این وان
بنر و تابلو کافی نت با عکس کامپیوتر آل این وان

بنر و تابلو تبلیغاتی کافی نت با استفاده از عکس کامپیوتر all in one طراحی شده است. رنگبندی زمینه این تابلو کافی نت آبی و سفید میباشد.

بنر کافی نت که برای تابلو کافی نت ها نیز استفاده میشود از روش های تبلیغاتی و معرفی برای کافینت ها میباشد. روی تابلو بنرهای کافی نت عکس کره زمین که نمایانگر اینترنت است، رنگبندی آبی و تصاویری از کامپیوترها درج میشود. طراحی بنرهای کافی نت با برنامه فتوشاپ انجام میشود. این برنامه برای آماده سازی طرح های چاپی تبلیغاتی مانند بنر و تابلو مورد استفاده قرار میگیرد. طرح های آماده سازی شده در فتوشاپ امکان شخصی سازی و تغییر در متن یا دیگر اجزا را دارند. طراحانی که به برنامه فتوشاپ مسلط باشند میتوانند این بنرهارا برای مشتری شخصی سازی کرده و سپس چاپ نمایند.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح بنر تبلیغاتی برای دانلود و استفاده طراحان موجود میباشد. این بنرها با رعایت اصول طراحی مانند مد رنگی cmyk و لایه های مرتب گروهبندی شده آماده سازی شده اند. اصتلاحا به این نمونه طرح ها طرح بنر کافی نت لایه باز با فرمت psd گفته میشود. طرح های دیگر بنر کافی نت با سایزهای متنوع از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دسترسی و دانلود هستند.