تراکت و پوستر شنوایی سنجی با تصویر پسر کم شنوا

تراکت و پوستر شنوایی سنجی با تصویر پسر کم شنوا
تراکت و پوستر شنوایی سنجی با تصویر پسر کم شنوا

نمونه طرح تراکت و پوستر شنوایی سنجی با استفاده از تصویر پسر کم شنوا طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش است.

پوستر و تراکت شنوایی سنجی از روش های پر کاربرد برای تبلیغات و معرفی مراکز شنوایی سنجی میباشد. روی این نمونه طرح ها تصاویری از کودکان درحال تست سنجش شنوایی و متون مرتبط از انواع این سنجش ها درج میشود. طراحی پوسترها و تراکت های ورزشی با استفاده از برنامه فتوشاپ و با فرمت PSD انجام میشود. این طراحی توسط طراحان ماهر در کانون های تبلیغاتی و بدست گرافیست ها انجام میشود. طراحان همچنین میتوانند از فایل های آماده تراکت و پوستر مرکز شنوایی سنجی استفاده نمایند.

سایت اول گرافیک سایتی برای دانلود و دسترسی به منابع مورد نیاز طراحی میباشد. طرح های موجود در سایت اول گرافیک با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، مد رنگی Cmyk، کیفیت عالی و فرمت PSD طراحی شده است. در طرح های آماده سازی شده توسط اول گرافیک، لایه های طرح مرتب سازی شده است و همین امر باعث کوتاه شدن زمان ویرایش طرح توسط طراح میشود. انواع دیگر نمونه طرح های پوستر و تراکت لایه باز شنوایی سنجی PSD از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها در دسترس طراحان قرار داده شده است.