تراکت تبلیغاتی کلینیک زیبایی و سلامتی سبز

تراکت تبلیغاتی کلینیک زیبایی و سلامتی سبز
تراکت تبلیغاتی کلینیک زیبایی و سلامتی سبز

تراکت تبلیغاتی کلینیک زیبایی و سلامتی با رنگ سبز طراحی شده است. این تراکت برای لاغری و تناسب اندام ،پاکسازی و جوان سازی پوست،لیزر موهای زائد و …کاربرد دارد.این فایل لایه باز و قابل تغییر می باشد.

تراکت کلینیک زیبایی برای کلینیک پوست، مرکز لیز موهای زائد، کاشت مو و خدمات زیبایی از این قبیل کاربرد دارد. طراحی تراکت و پوسترهای کلینیک پوست و مو و زیبایی توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها در برنامه فتوشاپ با فرمت psd انجام میشود. طراحان میتوانند برای سهولت کار و افزایش کیفیت سفارشاتشان از انواع تراکت کلینیک و دکتر زیبایی لایه باز که برای خدمات پاکسازی پوست، لیزر مو های زائد و کاشت مو استفاده میشود استفاده کنند. لایه باز بودن طرح تراکت دکتر و پزشک پوست و کلینیک زیبایی باعث میشود طراح بتواند متن، عکس و اجزای طراحی درون تراکت را طبق میل مشتری ویرایش و شخصی سازی کند.

در سایت اول گرافیک انواع نمونه طرح تراکت و پوستر برای کلینیک زیبایی، خدمات پاکسازی و مراقبت پوست، لیزر و واکس یا شمع موهای زائد و کاشت مو موجود است. این طرح ها با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی و لایه های مرتب و گروهبندی شده آماده سازی شده اند. فونت های استفاده شده در طراحی این تراکت یا پوستر مطب دکتر زیبایی درون فایل دانلودی موجود است. سایز این طرح استاندارد سری A را دارد و طراح میتواند آن را بعنوان تراکت A5 و A4 یا پوستر A3 کلینیک پوست و زیبایی برای مشتری چاپ کند.

انواع دیگر نمونه طرح های تراکت و پوستر کلینیک و دکتر پوست مو زیبایی از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل دانلود و مشاهده میباشد.