نمونه طرح تراکت لوازم الکتریکی زرد رنگ لایه باز

نمونه طرح تراکت لوازم الکتریکی زرد رنگ لایه باز
نمونه طرح تراکت لوازم الکتریکی زرد رنگ لایه باز

نمونه طرح تراکت لوازم الکتریکی زرد رنگ بصورت لایه باز طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی است.

تراکت الکتریکی و پوستر برق ساختمان از روشهای ساده برای تبلیغات فروشگاه های لوازم الکتریکی و برق ساختمان است. پخش تراکت و پوسترهای لوازم الکتریکی بین محله ها و مردم باعث افزایش فروش این کسب و کار میشود. ویرایش و طراحی تراکت های فروشگاه لوازم الکتریکی و برق ساختمان توسط گرافیست های مسلط به برنامه فتوشاپ با فرمت PSD انجام میشود. همچنین امکان دانلود طرح های آماده و کار روی آنها نیز برای طراحان وجود دارد؛ به این طرح ها تراکت برق و لوازم الکتریکی لایه باز گفته میشود.

سایت اول گرافیک مرجعی برای دانلود و استفاده از نمونه طرح ها و منابع مورد نیاز طراحی میباشد. انواع نمونه طرح های تراکت و پوستر الکتریکی و برق ساختمان و منابع مربوط به آن در سایت اول گرافیک برای دانلود و استفاده طراحان موجود است. طراحی این تراکت ها با رعایت اصول، خطوط برش، کیفیت عالی و سایز استاندارد انجام شده است. امکان چاپ این نمونه طرح ها در سایز A5، A4 و پوستر A3 وجود دارد. انواع دیگر نمونه طرح های تراکت و پوستر برق ساختمان از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود است.