طرح بنر ۳ در ۴ آژانس هواپیمایی با عکس جاذبه های گردشگری

طرح بنر ۳ در ۴ آژانس هواپیمایی با عکس جاذبه های گردشگری
طرح بنر ۳ در ۴ آژانس هواپیمایی با عکس جاذبه های گردشگری

طرح بنر شهری و ۳ در ۴ آژانس هواپیمایی با استفاده از عکس جاذبه های گردشگری طراحی شده است. این نمونه طرح کیفیت بالایی دارد و پس از دانلود قابل ویرایش و شخصی سازی است.

نمونه طرح های بنر آژانس هواپیمایی برای تبلیغات و معرفی دفاتر فروش بلیط هواپیما و ارائه دهنده های تورهای زیارتی و سیاحتی بکار گرفته میشود. تابلو بنر های آژانس مسافرتی دارای عکس مکان های گردشگری دنیا به همراه عکس وسایل نقلیه مانند هواپیما، قطار و اتوبوس است. طراحی این بنرها و تابلو های دفاتر هواپیمایی توسط کانون های تبلیغاتی انجام میشود. طراحان ماهر و گرافیست ها میتوانند این نمونه طرح هارا برای مشتریان ویرایش و شخصی سازی کنند.

اول گرافیک سایتی برای دانلود و دسترسی به نمونه طرح های تبلیغاتی و منابع مورد نیاز طراحی است. طرح های تابلو بنر موجود در سایت اول گرافیک با رعایت استانداردهای سطح بالا آماده سازی شده اند. کیفیت عالی با dpi بالا، فرمت psd، کیفیت عالی، لایه های مرتب و گروهبندی شده از جمله این موارد میباشند. برای مشاهده انواع دیگر نمونه طرح های تبلیغاتی تابلو بنر آژانس و دفاتر هواپیمایی قسمت محصولات مشابه و دسته بندی هارا مشاهده نمایید.